Ověření kopií dokumentů vyřizujeme spolu


se službami apostille a superlegalizace
bez navýšení bežných poplatků za ověření.

Advokátni ověření vašich dokumentů

Ušetříme vám čas i peníze tím, že nabízíme kompletní servis
včetně apostille ověřovaní dokladů jedním z našich advokátů a záruku,
že všechny dokumenty certifikované našim advokátem
budou vydány s apostillou ve Velké Británii.

 Proč si vybrat naše služby?

Naši profesionální právní zástupci pracují rychle a správně vyhodnocují zda je potřebné certifikovat vaše dokumenty. Budete mít své dokumenty připravené pro legalizaci rychleji, než si myslíte.

Náš profesionální tým připravil tisíce dokumentů pro legalizaci. Vědí přesně, co dělat a jak připravit dokumenty.

Nevíte přesně, jak vaše dokumenty správně ověřit? Kontaktujte nás a získejte nejlepší rady o tom, jak kontaktovat právního zástupce. Nebo použijte naši plnou legalizační službu.
Při zkoumání procesu získání apostille, budete obvykle vidět, že dokumenty musí být podepsány advokátem nebo notářem před předáním pro apostille. Existují dokumenty, které nejsou opatřeny veřejnou pečeti nebo podpisem, a proto potřebují ověření notářem nebo advokátem.
Mám zájem

Máte zájem o apostila?

Neváhejte a kontaktujte nás odoslánim formuláře
Mám zájem
Dokument předložený na apostille musí být opatřeny razítkem uznaného subjektu nebo podpisem veřejného činitele nebo advokátem, bez nichž nemůže být legalizován. Některé dokumenty, jako například rodné nebo sobášní listiny nebo soudní dokumenty, které již nesou potřebné razítko / podpis, nemusí obsahovat tuto certifikaci.

Mezi dokumenty, které musí být ověřeny advokátem, aby mohly být přijat k apostille jsou akademické certifikáty, osobní doklady, firemní dokumenty, atd., které obvykle nejsou podepsané uznávaným veřejným činitelem.

Úlohou advokáta je ověřit obsah dokumentu nebo svědka, zatímco je podepisovaná a podepsat pod prohlášení, které vysvětluje, co osvědčuje. Dokument může být ověřeny:

– Jako kopie
– Jako originál, obvykle když advokát je svědkem u dokumentu, který je podepsán.

Prvky, které zabezpečuji platnost ověření, jsou:

právné prohlášení právního zástupce vysvětlující, co je ověřováno u dokumentu,
– podpis advokáta,
– datum ověření.
– Neúčtujeme nic navíc

Ne všechny dokumenty musí být ověřeny právním zástupcem. Pomůžeme vám zjistit, který z vašich dokumentů, musí být certifikovány a které ne, a nikdy neúčtujeme za služby, které nepotřebujete.

Mezi dokumenty, které obvykle nemají veřejnou pečeť nebo podpis, a musí být ověřen advokátem nebo notářem, jsou:

– Akademické dokumenty, jako jsou osvědčení nebo certifikáty (originál nebo kopie může být ověřeny)
– Řada firemních dokumentů (originál nebo kopie mohou být ověřeny)
– Osobní doklady, jako je cestovní pas nebo řidičský průkaz (kopie jsou vždy podepsány)
– Dokumenty, jako jsou plné moci (běžně originální dokumenty)
– Osobní dokumenty, jako jsou závěti (originál nebo kopie může být podepsána)
– Dokumenty používané v právní oblasti, jako jsou čestná prohlášení nebo prohlášení (originální dokumenty jsou osvědčeny)
– Ostatní obchodní doklady, jako jsou smlouvy, rezoluce a dohody (originál nebo kopie může být podepsána)
– A mnoho dalších.

Hlavní rozdíl mezi advokátem a notářem je, že advokát musí získat další kvalifikace, aby se stal notářem. To je důvod, proč většina notářu je také advokátem. Notář má primární funkci spočívající ve vydávání osvědčení a ověřování podpisů a listin.

Další rozdíl mezi notáři a právními zástupci, jsou poplatky, které se značně liší. Zatímco poplatek advokáta sahá typicky od £ 10 do £ 25 za dokument, poplatek u notára se pohybuje od £ 50 do 100 £ za stejný úkol.

Existují případy, kdy musí být váš dokument podepsán notářem a podpis advokáta není použitelný. To je případ některých pravomocí advokátů. Pro základní ověření, podpis advokáta by měl stačit.

V situaci, kdy si nejste jisti, které ověření budete potřebovat, nejlepším řešením je požádat osobu, která vyžaduje ověření, abyste získali apostille pro dokument, o tuto informaci.

Advokát nebo notář může osvědčit:

– To, že dokument byl podepsán v jejich přítomnosti (případ plných mocí)
– Že kopie dokladu má stejný obsah jako originál tím, že řekne, že kopie je „věrnou kopií původního dokumentu“.
– Pro radu, jak správně certifikovat své dokumenty, kontaktujte naše apostille služby a zjistit vše o tom, jak by měl být dokument zpracován. Můžete také požádat aby dokument byl osvědčen jedním z našich advokátů.